Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Последни промени 12.2023

Последните промени, които направихме по системата са:

  •  Нова настройка на ниво система – задължително плащане за нови клиенти (само ако имате единични резервации + Mypos). Ако не е налична връзка с MyPos, то тази настройка ще забрани на хора, които са нямали посещение при вас до момента да правят онлайн резервация. Ще им изпише, че за нови клиенти може да се запази час само по телефона.
  • Филтри по клиенти – точки лоялност – Ако използвате програма за лоялност вече може да филтрирате клиентите си с над или под определен брой точки лоялност – филтър по статус в потребители – клиенти.

  • Нов начин на плащане – НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ – активира се от обекти – настройки – таб продажби
  • Нов бутон в календара – покажи / скрий изтрити – ще покаже/ скрие изтритите резервации. Вече може спокойно да триете резервации без да се притеснявате, че няма да има видима следа в календара.
  • Минимизиране и преместване на резервация – вече може да минимизирате резервация, да отидете напред в календара, да намерите свободен час, подходящ за клиента и с един клик на този час да преместите минимизираната резервация. Това е много удобно ако клиентът иска да премести резервацията си и искате да видите визуално кога е свободно и при кого.

Отваряте резервацията – горе вдясно стрелката сочеща надолу ще минимизира резервацията. След това отивате напред в календара, за да намерите свободен час или да видите желаните дни и часове от клиента има ли свободен час. Кликвате на новия час и системата ще ви попита дали да премести резервацията. Потвърждавате.

  • Разплащане на задължение с посещение от абонамент – ако сте начислили задължение за дадена услуга на клиента, в последствие продадете абонамент за тази услуга, то може да разплатите задължението с посещение от абонамента.

Правите задължение на клиент за дадена услуга. В последствие продавате абонамент. Отваряте сметката на клиента (където е задължението). Ще има падащо меню с избор дали да е от абонамент. Тиквате задължението, избирате абонамента и разплащате с вземане на посещение от абонамента

  • Промяна дата на плащане – ако нямате вързан касов апарат може да смените датата на плащането ,в случай че сте объркали. Това се прави, когато отворите плащането и кликнете на датата:

  • Приемане на стока и вкарване на депозит на клиент при повече от един обект – с цел да се минимизират грешките при повече от 1 обект, направихме при приемане на стока или вкарване на депозит в профила на клиента да ви даде първоначален избор на обект, за да е сигурно , в кой обект приемате стоката или към кой оборот ще отиде сумата от депозита. По този начин няма значение в кой обект сте логнати.
  • Чернова на приемане на стока – вече може да правите чернова на приемане на стока. Това може да използвате в случаи, че например искате да доставите някакви продукти или консумативи, но управител трябва да прегледа и одобри поръчката, може да направите чернова, той да я прегледа, одобри, да поръчате стоката и когато дойде да приемете черновата (разходът ще се отрази с датата на документа). Друг случай е ако правите поръчка сега, но стоката още не е дошла може да си я направите като чернова и като дойде реално да я приемате.

При заприхождаване на стоката най-отдолу има отметка запиши за по-късно. След това самата доставка може да намерите в отчет – движение стоки. Отваряте поръчката и давате ЗАПРИХОДИ СТОКАТА.

  • Обединение на отчет събития и отчет комисионни – вече в отчет комисионни може да видите и сума за извършени услуги (обобщена) с цел да видите общата комисионна от извършени услуги и продадени продукти на едно място без да е необходимо да пускате два отделни отчета. Все пак ако искате подробна информация за извършените услуги от даден специалист, отчет събития ще ви даде подробната информация.

  • възможност да генерирате pdf с детайлите на поръчката/покупката – вече може да изтегляте дадено плащане (поръчка) в пдф , в случай, че искате да го принтирате или изпратите на клиента и да има подробна информация какво точно е закупил и на каква стойност.

 

 

 

 

0 Коментари

Все още няма коментари

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *